Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za Sycharowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę:

  • za małżonków Ewę i Mariusza prosząc Miłosiernego Jezusa o cud uzdrowienia ich małżeństwa, łaskę cierpliwości, dar przebaczenia i pojednania, aby uwierzyli, że Miłość wszystko przetrzyma, nie szuka swego, we wszystkim pokłada nadzieję, Miłość nigdy nie ustaje, aby każdego dnia szukali Woli Bożej, aby Najświętsza Rodzina zachowała ich od wszystkiego, co zakłóca ich spokój i jedność serc.
  • za małżeństwa Leszka, Mirka, Sebastiana, Krzysztofa, Oli zagrożone rozwodem, aby Miłość ślubowana przed Bożym ołtarzem okazała się silniejsza od wszelkich słabości, niebezpieczeństw i kryzysów, aby Miłość odnowiła się i umocniła Łaską Sakramentu Małżeństwa, aby w ich życiu codziennie wypełniała się Wola Boża.
  • za tatę Ewy, który przebywa na OIOM-ie prosząc Boga o cud zdrowia oraz opiekę Maryi, o Światło Ducha Świętego dla lekarzy, którzy się nim zajmują.

 

Dziękujemy!!!

 

Kronika