Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie styczniowe było spotkaniem Świąteczno – Opłatkowym. Wzięło w nim udział 16 osób oraz 2 dzieciaczków 🙂

Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego udziału we Mszy Świętej w intencji małżeństw przeżywających trudności, kryzysy, a szczególnie tych ze Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

Po Eucharystii udaliśmy się Oratorium św. Józefa, gdzie na początku każdy z uczestników spotkania się przedstawił, a następnie złożyliśmy sobie życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem. Dzięki SYCHARowiczom zasiedliśmy do suto zastawionego pysznościami stołu, śpiewaliśmy kolędy przy akompaniamencie keyboard’owym Celiny, rozmawialiśmy. Również dzieciaki miały swój czas w czasie tego spotkania i oglądaliśmy dzięki nim bajkę pt. „Ekspres polarny”.

DSC_0975

DSC_0976

Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą o odrodzenie małżeństwa.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu, za upieczone, przyniesione pyszności, za wspólne kolędowanie

Kronika