Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za SYCHARowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę:

  • za naszych współmałżonków prosząc Boga dla nich o łaskę miłości, pokoju ducha, radości serca, nawrócenia, łaskę przebaczenia, zdrowia, aby otwarli się na działanie Ducha Świętego, aby Miłosierny Jezus przemienił i uzdrowił w nich to wszystko, co potrzebuje przemiany i uzdrowienia, aby mimo trudności i kryzysów nie oddalali się od Boga, ale w Nim pokładali nadzieję. Abyśmy my, SYCHARowscy małżonkowie, byli świadkami Bożej Prawdy i swoim życiem w Chrystusie pomagali współmałżonkom przemieniać ich życie, aby nigdy nie przestało nam zelżeć na dobru, nawróceniu i Zbawieniu Wiecznym naszych współmałżonków.

Dziękujemy!!!

 

Kronika