Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za SYCHARowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę w intencji:

  • Karola, który na początku lipca będzie miał poważną operację, prosząc Miłosiernego Jezusa o łaskę zdrowia dla niego, szczęśliwy przebieg operacji, dary Ducha Świętego dla jego lekarzy, a także o potrzebne łaski w małżeństwie Moniki i Karola oraz błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i Aniołów Stróżów dla ich dzieci.
  • Leszka, który 23.czerwca będzie miał kolejną rozprawę sądową, prosząc o Bożą siłę w walce o Prawdę, nadzieję, cierpliwość, pokój serca, zgodę na wypełnianie się w małżeństwie Leszka woli Bożej oraz błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i Aniołów Stróżów dla dzieci.
  • Oli i Grzegorza, którzy 30.czerwca obchodzić będą siódmą rocznicę przyjęcia Sakramentu Małżeństwa, prosząc o cud uzdrowienia ich małżeństwa zgodnie z wolą Bożą, łaskę nawrócenia, przebaczenia i pojednania, łaskę zdrowia, dar całkowitego zaufania Miłosiernemu Bogu, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w walce o Prawdę szczególnie w czasie rozpraw rozwodowych.

Dziękujemy!!!

Kronika