Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za SYCHARowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę w intencji:

  • Małgorzaty i Mariusza, którzy 18.lipca będą obchodzili 10-tą rocznicę przyjęcia Sakramentu Małżeństwa prosząc o cud uzdrowienia ich małżeństwa zgodnie z wolą Bożą, łaskę nawrócenia, przebaczenia i pojednania, nigdy niegasnącą nadzieję, pokój serca oraz błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla ich córeczki.

 

  • małżonków obchodzących w tym miesiącu rocznice Ślubu, aby Miłość zawsze zwyciężała wszelkie problemy i trudności, aby w każdej sytuacji byli otwarci na łaski płynące z Sakramentu Małżeństwa, pogody ducha i nadziei.

 

Dziękujemy!!!

Kronika