Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za SYCHARowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę w intencji:

  • małżeństwa Doroty z okazji obchodzonej 12.sierpnia 3.rocznicy przyjęcia Sakramentu Małżeństwa oraz małżeństwa Grzegorza z okazji 27.rocznicy przyjęcia Sakramentu Małżeństwa 8.sierpnia prosząc o cud uzdrowienia tych małżeństw zgodnie z wolą Bożą, aby Miłość pokonała wszelkie krzywdy, nieporozumienia, o pogodę ducha, radość serca, opiekę Maryi i Aniołów Stróżów dla dzieci.
  • Ewy i dzieci o Bożą Siłę, pokój serca, nadzieję w szczególnie teraz ciężkim okresie małżeństwa, o cud uzdrowienia małżeństwa zgodnie z wolą Bożą, o łaskę nawrócenia dla męża.
  • Teresy i Janusza prosząc Jezusa o łaskę zdrowia dla Teresy, o dar szczerej, spokojnej rozmowy i wyjaśnienie wzajemnych nieporozumień.
  • małżeństwa Zbyszka o łaskę pokory, pokoju serca, dar szczerej rozmowy szczególnie na czas powrotu do siebie.
  • Leszka, Sebastiana, Mirka, którzy na początku września będą mieli rozprawy rozwodowe, prosząc Miłosiernego Jezusa o cud uzdrowienia ich małżeństw zgodnie z wolą Bożą, o Bożą Siłę w walce o Prawdę, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, łaskę przebaczenia i pojednania, pokój serca, nadzieję, o to, by w tej trudnej sytuacji tych małżeństw dzieci ucierpiały jak najmniej i aby nie były kartą przetargową, opiekę Aniołów Stróżów dla tych dzieciaczków.

 

Dziękujemy!!!

Kronika