Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani, chcemy Was zaprosić do wzajemnej modlitwy za SYCHARowiczów. Proponujemy, aby była to miesięczna modlitwa: od spotkania do spotkania Ogniska.  To za kogo będziemy w danym miesiącu się modlić będziemy ustalać na spotkaniu Ogniska. Czas i forma modlitwy jest dowolna. Proszę zgłaszać Wasze  „pilne” intencje, a szczególnie Wasze rozprawy sądowe.

W ciągu tego miesiąca, do kolejnego spotkania prosimy o modlitwę w intencji:

 

  • nowego opiekuna duchowego Ogniska w Rydułtowach ks.Artura Grabiec prosząc o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Maryi oraz codzienne odkrywanie na nowo swojego powołania do kapłaństwa.

 

  •  Anity i Michała prosząc o cud uzdrowienia ich małżeństwa zgodnie z wolą Bożą, aby Miłość pokonała wszelkie krzywdy, nieporozumienia, o pogodę ducha, radość serca, opiekę Maryi.

 

  • małżeństw, które będą miały rozprawy rozwodowe, szczególnie Joannę i Krzysztofa, Olę i Grzegorza prosząc Miłosiernego Jezusa o cud uzdrowienia tych małżeństw zgodnie z wolą Bożą, o Bożą Siłę w walce o Prawdę, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, łaskę przebaczenia i pojednania, pokój serca i wieczną nadzieję.

 

Dziękujemy.

Kronika