Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rekolekcjach WTM SYCHAR Ognisk Archidiecezji Katowickiej – Katowice, Żory, Rydułtowy, które odbędą się w dniach 27-29.marca 2015r w Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej Imienia św.Jadwigi Śląskiej ul.Leśników 38. 

 • Prowadzący rekolekcje: małżonkowie Magdalena i Wiesław Grabowscy.
 • Temat rekolekcji: kobiety „Portrety kobiet”, mężczyźni „Od zera do bohatera”. Konferencje będą prowadzone osobno dla kobiet i osobno dla mężczyzn.
 • Koszt rekolekcji: 160 zł/os., dzieci do 12 roku życia 80 zł/dziecko., małe dzieci, które nie potrzebują łóżka – za darmo
 • Zaliczka: 50 zł/os.  płatna do 06.03.2015r. na konto:
  Marek Płoneczka  ING BANK ŚLĄSKI  57 1050 1605 1000 0090 7555 1987
  Po w/w terminie osoby, które nie wpłacą zaliczki, zostaną skreślone z listy rekolektantów.
 • Zapisy: 
  osobiście na spotkaniach Ognisk w Rydułtowach, Żorach, Katowicach
  email-owo: ola_pajdo@interia.pl podając koniecznie w tytule Rekolekcje Brenna 2015, a w treści imię i nazwisko uczestnika/uczestników rekolekcji, imiona dzieci oraz wiek dzieci,  informację z którego Ogniska lub informację spoza Ognisk – miejscowość zamieszkania, nr telefonu.
Kronika