Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu kwietniowym wzięło udział 12 Sycharków oraz państwo Ewa i Jan Kaintoch. Po wspólnym udziale we mszy świętej przeszliśmy do Oratorium św. Józefa gdzie nasi goście podzielili się swoim doświadczeniem na temat wyjścia z kryzysu w małżeństwie. Jeden z uczestników relacjonuje:

”…Było dzielenie się świadectwem jak wychodzić z kryzysu, było o tym jak Pismo Święte jest żywe i do nas przemawia i dodatkowo próbka poezji pana Janka, oraz poezja śpiewana do wierszy księdza profesora Jerzego Szymika. Spotkanie odbyło się w miłej refleksyjnej atmosferze, dodało nam nadziei i co najważniejsze- mogliśmy się ogrzać od ich miłości, która jak zgodnie przyznali jest coraz większa  :-)”

Dziękujemy państwu Ewie i Janowi i mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie w naszej wspólnocie.

Chcielibyśmy serdecznie powitać naszego nowego opiekuna ks. Adama i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz wiele radości ze wspólnego doświadczania mocy Ducha Świętego.

Kronika