Ognisko w Rydułtowach – Parafia św. Jerzego, ul. Plebiscytowa 9

Parafia
Spotkania Wspólnoty odbywają się w Parafii pw. św. Jerzego w Rydułtowach w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 17.00 - rozpoczynają się Mszą św. odprawianą w Kościele, a dalej kontynuowane są w Oratorium św. Józefa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Jacek Spyra.
Parafia pw. św. Jerzego w Rydułtowach >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej w Leszczynach zaprasza na ognisko w sensie fojerkę , które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 20 lipca 2019 r. Zaczynamy oczywiście od Mszy Świętej o godz. 18:00, sprawowanej w intencji Wspólnoty Sychar.

A oto zaproszenie z samych Leszczyn:

„…Po Mszy Świętej spotkanie w nietypowej formie – wprowadzamy w Leszczynach tradycję zaprzyjaźnionych Ognisk, które co roku zapraszają na biesiadowanie przy grillu. W tym miejscu zapraszamy naszych znajomych i przyjaciół z ościennych ognisk. Na ognisko zabieramy dzieci, a przed sobotą pomódlmy się o dobrą pogodę. Niczego z sobą nie zabieramy prócz pogody Ducha… 🙂 – kiełbasa ma być. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i pomocy, warto ratować małżeństwo zawsze, bo nigdy nie jest za późno”.

Kronika